Lithuanian Simpsons wiki
Advertisement
  1. PERADRESAVIMAS Šablonas:Charakteris

"Valgyk Mano Šortus!"
―Barto posakis
"Ai Karamba!"


―Barto posakis
"Aš Bartas Simpsonas, kas po velnių tu?"
―Barto posakis
"Eep."
―Barto posakis
"Čia Ne Aš."
―Garsus posakis iš Bartas Tampa Garsus

Bartalomėjus "Bartas" JoJo Simpsonas (gimęs 1980 balandžio 1) (buvo planuojama, kad jis bus Mortas Simpsonas), taip pat žinomas kaip "El Barto", "Berniukas" (Houmeris Simpsonas), ir "Bartmenas", yra išdykęs, maištingas, nesuprastas ir "potencialiai pavojingų" vyriausias Houmerio ir Mardžės Simpson vaikas, ir Lizos ir Megės Simpson vyresnysis brolis.

Biografija[]

Bartas yra pirmasis Houmerio ir Mardžės Simpsonų vaikas. Bartas yra be galo padykęs vaikas, neklaužada. Jo polinkis visus šokiruoti prasidėjo prieš jam gimstant: Bartas "prakeiktas" dėl Daktaro Hiberto, kai jis atliko echoskopiją Mardžei, ir praėjus kelioms akimirkoms po jo gimimo, jis padegė Houmerio kaklaraištį (Mardžė sako, kad jis negalėjo to padaryti, nes jis buvo tik dešimt minučių amžiaus). Jo kraujo grupė yra labai reta - Dvivietis O Neigiamas (OO-); Tik jis ir Degėla tai žino. Barto pirmieji žodžiai buvo "Ai Karamba".

Barto pomėgiai yra Klounas Traškis (jis yra "Traškio Bičiulis" numeris 16302), važinėtis su riedlente, skaityti komiksų knygas (ypač Radioactive Man), žiūrėti televizorių (ypač Klouno Traškio Šou ir Niežtuko ir Krapštuko Šou), erzinti Lizą, žaisti video žaidimus, padėti Lizai išspręsti įvairias problemas (pavyzdžiui, sujungti Traškį su juo atskirai gyvenančiu tėvu), ir krėsti įvairias išdaigas, (pavyzdžiui, rodyti užpakalį neįtariems žmonėms ir skambinti Mo į jo smuklę). Bartas taip pat purškia grafitti pagal pravardę 'El Barto', ir reguliariai dažnai lankosi Kviki Marte (dėl kramtomos gumos ir skvišio gėrimo). Kategorija:Vyriški charakteriai

Advertisement